blog stats All Oberliga: Promotion Round - North prediction | RegisterBet
go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
Today
12:00SandersdorfSchott Jena
12:00StendalEilenburg
12:00BremerOSC Bremerhaven
12:30BrandenburgerSchwerin
12:30LichtenbergStrausberg
12:30Torgelower Greif1.FC Frankfurt
12:30SC Weiche-08 2VfR Neumunster
12:30Askania BernburgMerseburg
12:30BarlebenInter Leipzig
12:30BischofswerdaerHalle
12:30Einheit RudolstadtJena II
12:30KamenzPlauen
12:30KrieschowWismut Gera
13:00FlensburgFriedrichsberg-Busdorf
13:00NeumunsterNTSV Strand 08
13:00SchilkseeInter Turkspor Kiel
13:00ErlenbachSpvgg Ansbach 09
13:00Eintracht TrierTuS RW Koblenz
13:00FC 08 HomburgIdar-Oberstein
13:00Schwaben AugsburgKottern-St. Mang
13:00Aumund-VegesackBTS Neustadt
13:00VilzingRain/Lech
13:00BlumenthalerVatan Bremen
13:00Bayern HofSand
13:00GebenbachWurzburger FV
13:00GrossbardorfAmberg
13:00Wurzburger Kickers IIEltersdorf
13:00HolzkirchenHeimstetten
13:00Schalke IIASC 09 Dortmund
13:00KirchanschoringHankofen-Hailing
13:00KornburgSonthofen
13:00PullachNeumarkt
13:00WolfratshausenDachau
13:00ErlangenJahn Forchheim
13:30BaunatalRW Frankfurt
13:30HadamarLohfelden
13:30FliedenVellmar
13:30Viktoria GriesheimAlzenau
13:30Hessen DreieichFulda
13:30WaldgirmesGinsheim
13:30SV SteinbachWatzenborn
13:30Hertha WiesbachKaiserslautern II
13:30KarbachJagersburg
13:30PirmasensMorlautern
13:30SV Saar 05 SaarbruckenEppelborn
13:301. Goppinger Sportverein 1895Bissingen
13:30BalingenWalldorf II
13:30CfR PforzheimSandhausen II
13:30FC 08 VillingenNeckarsulmer
13:30FreibergSpielberg
13:30OberachernBacknang
13:30FC NottingenRavensburg
13:30ReutlingenWeinheim
14:30MechtersheimSalmrohr
15:00Chiemgau TraunsteinIsmaning
2017-11-19
09:45Teutonia OttensenSC Victoria Hamburg
10:00Wedeler TSVNiendorfer TSV
10:00GeestemundeHastedt
12:30AltludersdorfMalchower
12:30CFC HerthaBrieselang
12:30StaakenSeelow
13:00EichedeFrisia Risum-Lindholm
13:00Holstein Kiel IIWankendorf
13:00TodesfeldeDornbreite Lubeck
13:00TSV LagerdorfHeider SV
13:00Barmbek-UhlenhorstPinneberg
13:00Hamburger SV IIIRugenbergen
13:00TSV Buchholz 08Curslack-Neuengamme
13:00GrollandBrinkumer
13:00LeherHabenhauser
13:00ZehlendorfHansa Rostock II
13:00Arminia HannoverDelmenhorst
13:00SVG GottingenEintracht Celle
13:00UphusenWunstorf
13:00VfL OldenburgSulingen
13:00GifhornEintracht Northeim
13:00Lupo-Martini WolfsburgBersenbruck
13:00DJK BambergAubstadt
13:00Spelle-VenhausVorsfelde
13:00ErlangenJahn Forchheim
13:00Schweinfurt IIAschaffenburg
13:00Munich 1860 IILandsberg
13:00Karlsruher IIBahlinger
13:30SchwachhausenVfL Bremen
13:30AhlenEnnepetal
13:30Arminia Bielefeld IIHammer SpVgg.
13:30TuS HalternEintracht Rheine
13:30Neu-IsenburgLehnerz
13:30GonsenheimDiefflen
13:30FreialdenhovenSiegburger
13:30StraelenDusseldorf-West
13:30FC GuterslohLippstadt
13:30Kaan-MarienbornSC Hassel
13:30SiegenSprockhovel
13:30BocholtCronenberger
13:30FC MonheimJahn Hiesfeld
13:30SchonnebeckHomberg
13:30SpeldorfBaumberg
13:30VohwinkelKrefeld-Fischeln
13:30Bergisch GladbachHilal Bergheim
13:30EuskirchenMerten
13:30FC Viktoria 08Hurth
13:30HennefWesseling-Urfeld
13:45BrunninghausenPaderborn II
13:45PeschVfL Vichttal
14:00Wandsbeker ConcordiaDassendorf
14:00TuRU DusseldorfGermania Ratingen
14:30AlfterTV Herkenrath
14:30HildenSSVg Velbert
14:30SC DusseldorfSW Essen
15:00BreinigFriesdorf
2017-11-21
18:00PirmasensEngers
18:30MechtersheimDudenhofen
2017-11-23
17:00LippstadtArminia Bielefeld II
2017-11-24
17:30Inter LeipzigSandersdorf
18:00Idar-ObersteinPirmasens
18:00EltersdorfBayern Hof
18:30SC Victoria HamburgTurkiye Wilhelmsburg
18:30TuS OsdorfNiendorfer TSV
18:30TB BerlinZehlendorf
18:30CloppenburgBersenbruck
19:00SeelowAltludersdorf
19:00Hamburger SV IIIPinneberg
19:00SuderelbeRugenbergen
2017-11-25
12:00SchwerinLichtenberg
12:00Wismar1.FC Frankfurt
12:00Askania BernburgJena II
12:00BischofswerdaerEinheit Rudolstadt
12:00HalleSchott Jena
12:00MerseburgStendal
12:00PlauenBarleben
12:00VfR NeumunsterHolstein Kiel II
12:00Werder Bremen IIIVatan Bremen
12:00KamenzWismut Gera
12:00EilenburgKrieschow
12:00CFC HerthaHansa Rostock II
13:00MalchowerBrandenburger
13:00Dornbreite LubeckSchilksee
13:00FlensburgInter Turkspor Kiel
13:00NTSV Strand 08Todesfelde
13:00BlumenthalerGeestemunde
13:00OSC BremerhavenLeher
13:00VfL BremenOberneuland
13:00DelmenhorstSulingen
13:00UphusenHeeslinger
13:00Wurzburger FVWurzburger Kickers II
13:00HeimstettenVilzing
13:00Rain/LechKirchanschoring
13:00Sandhausen IIOberachern
13:00Friedrichsberg-BusdorfTSV Lagerdorf
13:00Heider SVSC Weiche-08 2
13:00AschaffenburgErlangen
13:00Hankofen-HailingSchwaben Augsburg
13:00AmbergDJK Bamberg
13:00AubstadtSchweinfurt II
13:00Jahn ForchheimErlenbach
13:00SandGrossbardorf
13:00Spvgg Ansbach 09Weiden
13:00DachauChiemgau Traunstein
13:00IsmaningMunich 1860 II
13:00Kottern-St. MangKornburg
13:00LandsbergHolzkirchen
13:00NeumarktWolfratshausen
13:30BacknangFreiberg
13:30BahlingerReutlingen
13:30BissingenFC Nottingen
13:30NeckarsulmerCfR Pforzheim
13:30SpielbergBalingen
13:30Walldorf II1. Goppinger Sportverein 1895
13:30WeinheimFC 08 Villingen
13:30FuldaSV Steinbach
13:30GinsheimBaunatal
13:30VellmarWaldgirmes
13:30WatzenbornFlieden
13:30SalmrohrPfeddersheim
13:30RavensburgKarlsruher II
13:30LehnerzHessen Dreieich
13:30JagersburgGonsenheim
13:30MorlauternEngers
13:30AlzenauHadamar
13:30EderberglandNeu-Isenburg
13:30RW FrankfurtViktoria Griesheim
14:00DiefflenMechtersheim
14:00DudenhofenEintracht Trier
14:00EppelbornKarbach
16:00GifhornVfL Oldenburg
19:00AlfterEuskirchen

Oberliga: Promotion Round - North

germany - 2016/2017

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Eutin 08 321030+37 DWW
1 Eutiner SV 321030+37 DWW
2 Altona 93 321020+27 DWW
3 Bremer SV 310233+03 WLL
4 Eintracht Northeim 300305-50 LLL
advertisement
advertisement
advertisement