blog stats Football Free Predictions, Solo Predict, Best soccer tips, Free Tips 1x2, sure prediction 100%, free predictions 1x2, soccer predictions 1x2 | RegisterBet SOLO BET PREDICT
go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
Today
08:45HEBC HamburgTeutonia Ottensen
11:00Dusseldorf-WestSSVg Velbert
11:30LichtenbergBlau Weiss Berlin
11:30NeustrelitzCFC Hertha
11:30Paderborn IISiegen
12:00AltludersdorfStaaken
12:00ZehlendorfStendal
12:00EilenburgJena II
12:00Niendorfer TSVCondor Hamburg
12:00EichedeLubeck II
12:00TSV LagerdorfBordesholm
12:00VfR NeumunsterSchilksee
12:00AltonaTSV Buchholz 08
13:00Hagen/UthledeWolfenbuttel
13:00GievenbeckWestfalia Rhynern
13:00EnnepetalSprockhovel
13:00PinnebergWedeler TSV
13:00Bergisch GladbachFriesdorf
13:00DurenHennef
13:00Germania RatingenMeerbusch
13:00Frisia Risum-LindholmNTSV Strand 08
13:00Spelle-VenhausWunstorf
13:00ASC 09 DortmundAhlen
13:00TuS HalternErndtebruck
13:00Eintracht RheineHolzwickeder SC
13:00Union NettetalTuRU Dusseldorf
13:00GinsheimEddersheim
13:00DJK BambergAmmerthal
13:00BorgfeldBlumenthaler
13:00Arminia HannoverBersenbruck
13:00BaumbergSchonnebeck
13:00VachATSV
13:00Regensburg IIPullach
13:00SchwabmunchenIsmaning
13:00SpeldorfJahn Hiesfeld
13:00Hannoverscher SCEintracht Northeim
13:00Schalke IISchermbeck
13:00GifhornHildesheim
13:00Hammer SpVgg.Brunninghausen
13:00SW EssenFC Monheim
13:15FrechenHurth
13:15MertenAlfter
13:15Westfalia HerneFC Gutersloh
13:30SFL BremerhavenWerder Bremen III
13:30SiegburgerFC Viktoria 08
13:30FSV DuisburgKleve
13:30DeutzBreinig
15:00SV Turkgucu AtasporUnterfohring
2018-10-23
17:00EltersdorfSeligenporten
2018-10-24
17:30UnterfohringSchwabmunchen
18:00FreialdenhovenWegberg-Beeck
2018-10-25
17:30DurenHennef
17:30MertenAlfter
18:00SiegburgerFC Viktoria 08
18:00DeutzBreinig
18:00FrechenHurth
2018-10-26
17:00EltersdorfATSV
17:00PlauenInter Leipzig
17:00NottingenOberachern
17:30SiegenSchalke II
17:30GiessenBaunatal
17:30GreifswaldMalchower
17:30TB BerlinZehlendorf
17:30EddersheimBad Vilbel
17:30RochlingTuS Koblenz
2018-10-27
11:00Werder Bremen IIIBrinkumer
12:00Askania BernburgEilenburg
12:00FC LudwigsfelderEinheit Rudolstadt
12:00Chemie LeipzigHohenstein-Ernstthal
12:00HalleLuckenwalde
12:00Lubeck IIVfR Neumunster
12:00NeumunsterFlensburg
12:00SchilkseeSC Weiche-08 II
12:00HildesheimBraunschweig II
12:00Nordhausen IIBlau-Weiss Zorbau
12:00Meiendorfer SVHEBC Hamburg
12:00RavensburgStutt. Kickers
12:00LeherHabenhauser
12:00TodesfeldeFrisia Risum-Lindholm
12:00WolfenbuttelUphusen
12:00Schwaben AugsburgIsmaning
12:00FreibergPforzheim
12:00SandersdorfKrieschow
12:00Rain/LechVilzing
12:00SonthofenNordlingen
12:00ReutlingenBahlinger
12:00BordesholmEutin
12:00Heider SVTSV Lagerdorf
12:00KirchanschoringHolzkirchen
12:30BlumenthalerSFL Bremerhaven
12:30Spvgg Ansbach 09Wurzburger Kickers II
13:00GeestemundeAumund-Vegesack
13:00EderberglandViktoria Griesheim
13:00FliedenWaldgirmes
13:00Curslack-NeuengammeWandsbeker Concordia
13:00OSC BremerhavenBremer
13:00FriedbergKassel
13:00HunfelderGinsheim
13:00GiessenBaunatal
13:00LohfeldenAlzenau
13:00Jahn ForchheimErlangen
13:00Wurzburger FVSeligenporten
13:00VillingenNeckarsulmer
13:30Hassia BingenVFB Dillingen
13:30Kaiserslautern IIMechtersheim
13:30Hertha WiesbachIdar-Oberstein
13:30RochlingTuS Koblenz
13:30DiefflenSchott Mainz
13:30BacknangTSV Ilshofen
13:30BissingenGoppinger SV
13:30SpielbergNormannia Gmund
14:00DelmenhorstCloppenburg
14:00WunstorfHagen/Uthlede
14:00NTSV Strand 08TSV Kropp
14:00EngersKarbach
14:00GebenbachBayern Hof
14:00GrossbardorfNeumarkt
14:00SandAmmerthal
15:30EmmelshausenEintracht Trier
2018-10-28
09:45Teutonia OttensenNiendorfer TSV
10:15Wedeler TSVTuS Osdorf
10:30Condor HamburgSC Victoria Hamburg
11:00Arminia LudwigshafenPfeddersheim
13:00StendalAltludersdorf
13:00Torgelower GreifNeustrelitz
13:00StaakenLichtenberg
13:00CFC HerthaHansa Rostock II
13:00StrausbergBrandenburger
13:00Jena IIWismut Gera
13:00BersenbruckGifhorn
13:00HeeslingerSpelle-Venhaus
13:00OytheHannoverscher SC
13:00TuS RW KoblenzJagersburg
13:00Regensburg IIKottern-St. Mang
13:00SchwabmunchenDachau
13:00Ger. FriedrichstalLinx
13:00Barmbek-UhlenhorstDassendorf
13:00RugenbergenAltona
13:00TSV Buchholz 08Suderelbe
13:00Eintracht NortheimArminia Hannover
13:30Blau Weiss BerlinWismar
13:30HastedtOberneuland
14:00Jahn HiesfeldKleve
14:00Holzwickeder SCPaderborn II
14:00DJK BambergAbtswind
14:00TuRU DusseldorfHomberg
14:00AhlenWestfalia Herne
14:00FC GuterslohEintracht Rheine
14:00HildenBaumberg
14:00SprockhovelHammer SpVgg.
14:00Westfalia RhynernASC 09 Dortmund
14:00BocholtUnion Nettetal
14:00AlfterBergisch Gladbach
14:00BreinigFreialdenhoven
14:00FC Viktoria 08Frechen
14:00HurthMerten
14:00Wegberg-BeeckSiegburger
14:00SpeldorfSC Velbert
14:00SSVg VelbertFSV Duisburg
14:00Inter Turkspor KielEichede
14:00BTS NeustadtVatan Bremen
14:00Neu-IsenburgFulda-Lehnerz
14:00VachAubstadt
14:00ErndtebruckEnnepetal
14:00MeerbuschDusseldorf-West
14:00SchermbeckTuS Haltern
14:00SchonnebeckSW Essen
14:00SaselPinneberg
14:15FriesdorfDuren
14:30VfL VichttalDeutz
14:30FC MonheimGermania Ratingen
14:30BrunninghausenGievenbeck
15:30Munich 1860 IIHankofen-Hailing
16:00SV Turkgucu AtasporPullach

Oberliga: Promotion Round - South

germany - 2016/2017

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Rochling Volklingen 211021+14 DW
2 Bissingen 210141+33 WL
3 Rot-Weiss Frankfurt 201115-41 DL
advertisement
advertisement
advertisement